Mīlētāju diena!!!...Starp mums, pārī, runājot...


Esmu atgriezusies pie tā, ko gribu - tik pievilcīgās cilvēku vērošanas, ir sajūta, ka mana dvēsele spēlējās gūstot gandarījumu...par to ko redz!!!.....izstaigājusies caur pilsētu, pabijusi pasākumos...satikusies ar cilvēkiem.....un atļāvusi dzīvei sevi pārsteigt!!

Tikko skaistās nokrāsās mēs visi esam baudījuši Mīlētāju dienu....

Kā tas ir bijis priekš Jums,...vai esat sajutušies starp brīvību?...vai sajutušies starp pienākumu sajūtu?..esam godīgi un NOSAUCAM par godu sev.....savas patiesās sajūtas....Marte-Meo video terapijas metode runā  ”pašu spēkiem””...atbildot uz mūsu katra līdz šim neatbildētu jautājumu.....attīstīt savas spējas.....stiprināt savu personību.....attītot savstarpēju saskarsmi....spēju ieraudzīt un saprast.

 

Reakcija uz šo manis teikto „Mīlētāju dienu”....būs dažāda...Patīkami...Nepatīkama....!!

Viens teiks...O!-tik ātri, šā diena jau ir galā....un kāds cits teiks O!-tik labi, ka šā diena ir galā. Maņu orgāni mums visiem  ir vienādi!!...taču...VĒRTĒJUMI gan atšķiras!!

Mūsos vienmēr iedarbojās EMOCIJAS sfēra...jo mēs taču ikviens dzīvojam caur sirds enerģiju...caur mīlestības enerģiju....un tad pieslēdzās KOGNITĪVĀ...domāšanas... sfēra....un tad UZVEDĪBAS sfēra, kad kaut ko darām, bet īsti nezinām....vai mēs paši vai otrs... Kad?....Kas?....Kādēļ?...to darām.

Tad nu lūk!!...paskatīsimies caur šīm tik ļoti neizbēgami svarīgajām mūsu trīs sfērām.....Caur filmas....”Šmitu kungs un kundze”’ 0,56 sekunžu fragmentu....Iespējams Jūs esat redzējuši šo brīnišķīgo filmu?......ar Bredu Pitu un Andželinu Džoliju galvenajās lomās....kur ir viens laulāts pāris, kas katrs glabā noslēpumu.

Taču turoties pie filmas fragmenta....

Vai pamanījāt par ko pāris tik prasmīgi prot runāt?

Vai mēs kā partneri drīkstam izpaust savas jūtas un  dalīties ar tām...?

Vai pamanījāt, ka sarunas izteiksmē pāris ir pirmklasīgs!!!...Viņi sarunājās kā pingpongā,.....viens runā...un otrs atbild..... taču vai pamanījāt, kas notiekas viņu abu emocionālā sfērā....,jo šā pāra tik stiprā puse ir kognitīvā (domāšanas) sfēra ....taču cik ilgi šāds „musturs” ģimenē var turpināties....lai vien neiesāktos vienam otra neuzticēšanās un apvainošana. Teiksiet, iespējams mūžīga, taču.....uz šiem un citiem jautājumiem varēsim atklāti paskatīties un ieraudzīt jau martā „Starp mums pārī runājot”....seminārā tiekoties....Ir nepieciešams tikai sekunžu simtdaļas, lai pamanītu un atpazītu priekš mums katra svarīgāko.

 

 

Mīlestībā Ilva.

 

 

 

Komentāri (0)  |  2015-03-04 23:32  |  Skatīts: 596x   

Atpakaļ