Starp mums pārī runājot!Pāra dzīvē ir tik svarīga komunikācija...nu  bez tās nekā...un citreiz ir bildes un
nav skaņas.....Tā vienkārši  notiekās...svarīgi ir pašām saprast...vai mēs ejam „pret” partneri...vai mēs ejam un cīnāmies „par” partneri.
Lai vai kā tur mums nebūtu...Jautājumi ir un būs vienmēr. Jo dzīve mūs ierāmē ieliekot katreiz jaunā situācijā....jo situācijas atšķirās...tās mainās....kā kodoskopā bildītes!!....Tik atliek paskatīties savos atmiņu reģistros un hops!!...atbildes rokā, bet vai derīgas? tieši šai  situācijai atbilstošas,  niansēs nemaz nav pamanāmas atšķirības, bet laiks iet uz priekšu un dzīve iet uz priekšu...un mēs esam citi, ne vairs tie kas bijām iepriekšējās situācijās.

Tapēc runāsim par pāra iedrošināšanu izmantojot pāra mijiedarbību....paskatīsimies šo visu caur Marte-Meo terapijas metodi.

Šis ir skatījums ar video palīdzību...vērsts uz pozitīviem resursiem...ļaus iemācīties uzticēties sev un dzīvot paša spēkiem.

Skatīsimies filmu fragmentus un fotografēsim fotogrāfijas, lai ieraudzītu un iemācītos prasmes, ko pilnīgi noteikti dzīvē izmantojam,  tikai vai paši tās apzināmies.

Satiksimies 4 nodarbībās, kur katru reizi mācīsimies atšķirt  kādu no Mate-Meo elementa, kas dos mums drošību un pārliecību patnerkomunikācijā....ņemsim šo instrumentu uz mājām kā darba uzdevumu, lai ieraudzītu kā tas darbojās dzīvē. Un  katrā nākamā reizē liksim klāt jaunu Marte-Meo elementu, lai mūsu komunikācija pārī stiprinātos.

Rādīšu jums filmu, kur varēsim ieraudzīt un katrs sev atbildēt:

? Vai  partnerattiecībās mēs runājam par savām vajadzībām...

?Vai mēs maz atpazīstam savas  vajadzības...

? Vai mēs to mākam...

? Kā to apgūt....

? Vai partneris parāda redzamā veidā, ka viņam kaut kas nepatīk...

?Vai mēs kā panteri drīkstam izpaust un dalīties ar savām jūtām...

Fotogrāfesim uz vietas bildes  un skatīsimies  KAD....KO...KĀDĒĻ...notiekās tieši tā un nekā citādāk.

Tik ļoti, ļoti svarīgs ir pāra klātbūtnes aspekts....nevis kontroles, vai kāds citādāks......Un cik ļoti lielā mērā ir mūsu klātbūtne mums klāt neesot....Kā mēs to partnerim protam iedot.....Saukšu to par PAGARINĀTO  ROKU...Tas ir tā, ka mēs no rīta uzsmaidām vai samīļojam.... un iedodam  ceļa somā līdz smaidu un laimi visai dienai. Tā ir tā mūsu klātesamība mums pašiem klāt neesot. Būt klāt aktīvi!!!...tas nemaz nav tik vienkārši.

           

 

Mīlestībā  Ilva

 

 

 

Komentāri (0)  |  2015-03-04 23:07  |  Skatīts: 531x   

Atpakaļ