Ilvas Vanagas psihologa prakse


 Ar lielu aizrautību esmu studējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā.... psiholoģijas fakultāti...beigusi maģistratūru,
..... praktizēju Marte- Meo terapiju.....praktizēju sistēmisko terapiju.

Mana dvēsele gūst piepildījumu, allaž atklājot ko jaunu, apgūstot lietu un notikumu likumsakarības. Mani draugi un skolotāji zina, ka tikpat svarīgi kā mācīties, man arī ir dalīties savos atklājumos, padot tos tālāk un radīt impulsu attīstībai.


Mana metode ir saruna, Individuālās konsultācijās;

Marte-Meo, skats caur kameru;

Diagnostika;


Konsultācija visai ģimenei.

Psiholoģisko grupu un trenniņu vadīšana;

On-line konsultācijas- ja nav iespējams atbraukt uz konsultāciju, bet vēlies saņemt atbalstu, motivāciju caur vēstulēm vai Skype, tad piesakies
( illva@inbox.lv)


Kad es reizēm iedomājos, cik brīnišķīgas lietas sākas ar sīkumiem...Mani vilina doma....,ka sīkumu nav.... Dzīves lidojumā ir ....tik!!!... spēks!!!.
Neatrisinātas problēmas cilvēku dzīvi var nopietni ietekmēt un bez palīdzības nereti nav iespējams sasniegt iecerēto, pārvarēt bailes un nedrošību un atrast jaunas iespējas.

Ar mīlestību Ilva.

________________________________________________________________

Tas sākās ļoti sen, kad man vēl bija pieci gadi... Mēdzu tik ļoti nepieklājīgi cieši vērot cilvēkus... Skolā mani klases biedri, darbā kolēģi reiz man aizrādīja un teica, lai es pārtraucu tā skatīties. Es vienmēr apsolīju sev laboties un man jāsaka, ka man bija vislabākie nodomi... Bet nepagāja ne mirklis, kad es atkal nepieklājīgi cieši vēroju ikvienu sev apkārt.

Es redzēju tik daudz lietu - kā cilvēki sarunājās, kā skatās, kā kustas, kā jūtas, kā cits citam atbild, kā neatbild un es nesapratu, kāpēc tikai es skatījos tik aizrautīgi... Tas nav beidzies - joprojām, veroties cilvēkos, pamanu nianses. Taču tagad mans skatiens ir noregulējies... mana dvēsele gūst  gandarījumu par to, ko redz.

Ar lielu aizrautību esmu studējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā  psiholoģijas fakultātē, beigusi maģistratūru, praktizēju Marte-Meo terapiju un turpinu izglītoties, apgūstot sistēmisko terapiju.

Mans dzīves  aicinājums ir izkāpt no savas komforta zonas, taču ilgus gadus esmu dzīvojusi skaistas statiskas fotogrāfijas dzīvi, kas man ir iemācījusi nekāpt otra peļķē, bet gan apiet apkārt un palikt līdzās tuvu...

Mēs mēdzam redzēt tikai vienu mazu dzīves nogrieznīti! Bet dzīves štellē ir tik svarīgi saskatīt, sajust... to sīpola kārtiņu, kas ir ienākusies un gatava vērties kā zieds, kas gaida savu lobīšanās kārtu.... risināšanas kārtu... Nav tāda brīža, kad nebūtu neviena jautājuma, kas risināms. Vienalga - sociālā, garīgā vai kādā citā sfērā.

Mana dvēsele allaž gūst piepildījumu, apgūstot ko jaunu, apgūstot lietu un notikumu likumsakarības. Mani draugi zina, ka tikpat svarīgi kā mācīties, kā vērot cilvēkus un saskatīt nianses, man ir svarīgi arī dalīties savos atklājumos, padot tos tālāk un radīt impulsu attīstībai.

Paldies visiem man līdzās esošajiem, pašiem vajadzīgākajiem cilvēkiem, pateicoties kuriem  esmu izdzīvojusi un iemācījusies katru situāciju pārvērst mīlestībā...

Man ir liels gandarījums par iespēju caur Marte-Meo terapiju, caur dzīves fotogrāfiju, caur dzīves filmu "ieņemt neredzamo stāju” un vest jūs katru savā dzīves štellē, lai piedzīvotu laimi un mīlestību!

Komentāri (0)  |  2015-02-10 20:21  |  Skatīts: 729x   

Atpakaļ